Рита Ора во сексапилен фустан, без градник, во гакички, покажа премногу...

Рита позирала во креација со длабок шлиц, но истата имала и прорези во пределот на стомакот.

Англиската пејачка со потекло од Косово, Рита Ора (29), се пофалила со новиот, сексапилен фустан, па не забележала дека покажува премногу.

Рита позирала во креација со длабок шлиц, но и прорези на стомакот. Таа под фустанот, кој што ги истакнувал нејзините атрибути и облини, не носела градник, па многумина забележале дека ѝ наѕираат брадавиците.

 

Нема сомнеж дека атрактивната русокоса има совршено тело на кое што секој мускул е на свое место, а многумин сметаат дека ова нејзино позирање било за да ги заинтригира своите следбеници.

Таа без сомнеж ги воодушеви сите, особено оние од посилниот пол.

 
 
 

 

Top