Мадона повторно гола! Реакциите од јавноста не престануваат

Поп ѕвездата Мадона продолжува да го изненадува светот со своите провокативни изданија.

Откако неодамна шокираше многумина со фотографија на која што ѝ се гледаат голите гради и меѓуножјето, Мадона сега повторно сподели фотографија на која што позира полугола.

Овојпат таа се фотографирала само во долна облека, а голите гради ги прекрила со рацете.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch................ ?

A post shared by Madonna (@madonna) on

Пејачката која што наредниот месец ќе наполни 62 години повторно со својот потег предизвикала бурни реакции во јавноста, па така додека едни од луѓето ја поддржуваат, други сметаат дека покажува премногу.

Top