Најмладата милијардерка повторно ги израдува своите фанови

Најмладата милијардерка Кајли Џенер повторно ги израдува своите фанови со нова провокативна фотографија.Таа позираче во градник од бредот Гучи кој чини дури 700 евра.

Покрај новиот градник, таа ја промени и бојата на коса и стана русокоса, а од фановите доби само пофални зборови.

Во продолжение може да погледнете како изледа сега таа:

 
Top