Излегоа фотографии од актерката целосно гола: Никој не знаел дека има силикони сè додека не се соблекла...

Поранешниот ММА борач, а денес актерка, Џина Карано (38) на социјалната мрежа Инстаграм објавила гола фотографија на која што ѝ се гледаат градите.

„Слободата за мене е секси. Слободата за мене е толку многу секси што тоа не можам да ви го опишам. Се будите секој ден и се чувствувате како да можете да правите што и да посакате“ - го цитирала покојниот музичар Принц.

Нејзината фотографија веднаш предизвикала големо внимание, па Карано веднаш ја избришала.

 


Да ве потсетиме, Карано некогаш беше најуспешна во светот на борбите, а денес зад себе има неколку актерски хитови, „Deadpoo“, „The Mandalorian“...

 

Top