Плејбој зајачицата го носи најситното бикини на свет, и изгледа спектакуларно

Оваа сезона веројатно сте виделе многу бизарни трендови кога станува збор за бикини.

Сите тие бизарни трендови успеала да ги надмине Плејбој зајачицата Касандра Сиенега која што отишла до крајност, пренесуваат од „Mirror“.

Таа на својот Инстаграм профил за својот роденден објавила фотографија на која што позира во розово бикини, па одвај ги прекрила интимните делови од своето тело.

Парчињата од материјалот на ''бикинито'' се поврзани со тенки ленти.

Еден нејзин следбеник таквото бикини го нарекол ''најситното бикини на светот'', а толку многу е минијатурно што доколку ја набљудувате девојката од зад грб ќе помислите дека е целосно гола. 

Top