Рита Ора едвај ги 'задржала' бујните гради во минијатурно бикини

Рита Ора карантинот во Велика Британија го поминува во бикини.

Пејачката на Инстаграм сподели серија секси фотографии на кои е облечена во костим за капење со зеленикава нијанса.

Пред камерата заводливо заиграла, а нејзините фанови со воодушевување ги гледаат фотографиите и ѝ пишуваат позитивни коментари.

Пејачката веќе некое време е во рурална средина, а иако на селаните на почетокот не им било драго што дошла, со текот на времето се помириле со нејзиното присуство.

 

View this post on Instagram

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

primer 8

Top