Ким се разголе, фановите ѝ порачаа: Едноставно престани

Ким Кардашијан на Инстаграм објави фотографија на која позира покрај гардеробер со градник и хулахопки.

„Мојата руса коса беше само перика. Го средувам шкафот“, напишала Ким под фотографијата. Но, она што следбениците веднаш го забележале е лошиот Фотошоп кој старлетата сè почесто го користи.

„Дали е до мене или има нешто чудно во нејзините нозе?“, „Како некој воопшто може да биде така граден?“, „Ким, сестро, едноставно престани. Твоите објави се толку здодевни“, „Овој фотошопиран колк изгледа толку асиметрично“, „Нереално и чудно“, се само некои од многуте коментари на нејзиниот изглед.

primer 8

Top