Познатиот фудбалерот и манекенката по грешка се вклучиле во живо додека водат љубов целосно голи

Мексиканскиот фудбалер Џонатан дос Сантос, се нашол во центар на скандал откако, како што пренесуваат странските медиуми, по грешка ја вклучил опцијата ‘пренос во живо’ на социјалната мрежа Инстаграм, сред жешка акција со манекенката.

Кога сфатил што направил, фудбалерот веднаш го исклучил пренесувањето во живо на Инстаграм.

Како што пренесуваат од „The Sun“, манекенката и фудбалерот лежеле голи во кревет и разменувале нежности, а иако Џонатан го исклучил Инстаграмот, сепак некои од неговите 800 илјади следбеници успеале да направат скриншот од жешката сцена.

Image

Ver imagen en Twitter

Како што дознаваат медиумите, во кревет со него се наоѓала моделот Аманда Тривиаз, поранешна девојка на Ден Билзериан, попознат како ‘крал на Инстаграмот’.

 

View this post on Instagram

longggg time ago?

A post shared by Sofia Villarroel (@sofiavillarroell) on

primer 8

Top