Се огласи манекенката која продава голи фотографии за одвратното барање од еден обожавател: „Дури ми кажа и како...“

Манекенката Алисон Паркер, која заработила милиони долари преку продажба на нејзините голи фотографии на социјалната мрежа „OnlyFans“, го открила најчудното барање кое го добила од своите обожаватели кои ја следат таму.

Како што вели, освен што речиси секојдневно добива многубројни понуди за брак, обожавателите од неа бараат да прави луди работи како замрзнување на свој измет.

„Најчудното барање кое го добив беше од човек кој сакаше да го купи мојот измет. Дури ми кажа како легално да го спакувам. Бев во шок“, раскажала за „Perthnow“.

Не се согласила на тоа бидејќи не сакала луѓето да ја запаметат како девојка која праќа свои примероци од измет.

Рекла и дека некои обожаватели ја сметаат за своја сопруга и дека ѝ испраќаат непристојни пораки, воглавно од сексуален карактер.

Некои следбеници ѝ испраќаат вредни подароци, а некои сакаат таа да им испрати подароци.

Открила и дека често ѝ го 'крадат' идентитетот и дека социјалните мрежи се преполни со нејзини лажни профили.

Алисон на Инстаграм ја следат повеќе од 7,7 милиони корисници. 

View this post on Instagram

Poolside with @2guys1cam ??

A post shared by Allison Parker (@allison.parker22) on

View this post on Instagram

Above the pool with my under boobs ?

A post shared by Allison Parker (@allison.parker22) on

primer 8

Top