Сексапилната американка тренира целосно гола без ниту едно парче облека

Една од најатрактивните девојки во светот на ММА, Американката Пејџ Ванзант, на социлајната мрежа Инстаграм редовно споделува фотографии, но овојпат отишла ‘чекор понапред’.

Таа во изолација секојдневно вежба за да остане во добра форма, а овојпат одлучила да тренира без ниту едно парче облека на себе – целосно гола.

Набрзо по тренингот таа покажала дека одлично се снаоѓа и во кујната, а на нејзиното голо тело ставила само кујнска престилка.

 

View this post on Instagram

Last nights workout ?️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

View this post on Instagram

Uh, are we doing this right??

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

primer 8

Top