Најсексапилната UFC девојка топлес на плажа со своето момче...

Аријана Селест ја носи титулата на една од најсексапилните жени во ММА спортот. Овој модел од Хаваите е најпопуларната УФЦ “ринг девојка“ и традиционално таа го покажува бројот на рундите на најважните борби.

Повеќе години, многумина не знаат речиси ништо за нејзиниот љубовен живот затоа што таа секогаш го крие далеку од очите на јавноста, но на роденденот на својот избраник таа одлучила своето момче да го покаже на целиот свет.

Таа со вкупно 3.3 милиони свои следбеници споделила фотографија со Тејлор Кинг кој што е фотограф и актер и кој што прави едиторијали со многу модели.

Еден од тие модели била и Аријана, а не може да се исклучи тврдењето дека токму тогаш меѓу нив се родила романса.

Аријана на својот профил на Инстаграм објавила исклучително провокативна фотографија на која е топлес и го бакнува своето момче, на плажа додека тој нежно го допира нејзиниот задник со раката.

Top