По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат покажа повеќе

Контроверзната Мајли Сајрус (27) не престанува да ја интригира јавноста со својата појава, а овојпат се одлучи тоа повторно да го стори со провокативен стајлинг, ако можеме така да го наречеме така, со оглед на тоа дека се појавила повеќе соблечена, отколку облечена.

Поранешната сопруга на Лијам Хемсворт (30) овојпат се одлучи да не крие ама баш ништо, па без проблем ја покажа брадавицата на левата града.

Иако е веќе познато дека таа не носи градник и дека кај неа е се транспарентно, успеала повторно да шокира со својот изглед. Таа била фотографирана на влезот на еден хотел во Њујорк и тоа на еден моден настан.

Погледнете:

Top