Oваа Кинезинка ги засени сите со своите облини, а мажите не ги остави рамнодушни

Оваа девојка краде воздишки каде и да помине. Кинезинката Јуан Херонг е уште една од интернет сензациите која се појавила “одникаде“ и “преку ноќ“ го засенила интернетот, особено мажите.

Херонг, како што може да се види, строго е посветена на тренингот, нејзиното тело е совршено, а можеби за некои и пренабилдано, но никој не може да го одбие фактот дека изобилува со сексапил.

Никогаш професионално не се занимавала со бодибилдинг, а сега во слободно време е модел, но сепак нејзината професија е докторка.

„Јас сум докторка, понекогаш малку и модел, но не сум фитнес инструктор“ - вели оваа Кинезинка на чии облини тешко некој може да остане рамнодушен.

Многу љубители на видео игрите, Јуан ги потсетува на една од заштитните знаци на култниот „Street Fighter“, Чун Ли.

Погледнете и самите поради што оваа Кинезинка има голем број следбеници и обожаватели на својот Инстаграм.

View this post on Instagram

进入备赛状态

A post shared by 袁合荣 (@yuanherong1229) on

Top