Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотографија, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети

„Пробувам фармерки“ - напишала Кортни и ја тагнала Џенифер Лопез. Кортни Кардашијан го искористува слободното време да ја пробува многубројната гардероба која ја има во своја сопственост.

Па така таа се приближила до својот гардеробер, а потоа се разголила. Кортни ги облекла фармерките и позирала полугола, а тоа го објавила на Инстаграм.

Еве ја и објавата на Кортни.

 

Не многу долго потоа стигнал одговор од Лопез.

„Тој задник изгледа доообро“ - напишала Џеј Ло.

 

 

Top