Карлеуша се враќа на старо, ги почести фановите со утринска секси снимка

Пејачката Јелена Карлеуша утринава на Инстаграм објави нова провокативна снимка.

Имено, популарната пејачка позирала во припиено пинк трико, но во рамки на ова видео испрати важна порака која се однесува на нејзината линија и тело.

Моето тело сега изгледа многу подобро после долгиот период кога имав вишок килограми, како и кога јадев брза храна. Оваа година беше тешка на секој начин. Сега е ред да превземам контрола над својот живот, моето тело, моето здравје. Мојата нутриционистка Ана е навистина неверојатна. Се разбира без месо, млечни производи, слатки или сокови. И без вежбање, бидејќи тоа го мразам. Ова е само почеток, сакаме уште подобри резултати, само почекајте – напиша Карлеуша на Инастграм.

primer 8

Top