Покажала повеќе од што треба: Проѕирната маичка на Кејти Пери го открила нејзиното бујно деколте

Пејачката Кејти Пери објавила неколку снимки и фотографии од промоцијата на брендот за долна облека, но целото внимание го украло нејзиното бујно деколте.

Кејти на настанот се појавила во проѕирна сина маица под која “ѕиркал“ градникот и нејзиното бујно деколте.

 

Цветниот детаљ на маицата дополнително привлекол внимание на нејзиното деколте, а Кејти не ја тргала насмевката од лицето додека позирала.

Предизвикувачката маица ја искомбинирала со црвени панталони, кои пак го истакнале долниот дел од нејзината фигура.

Кејти моментално е верена со Орландо Блум, а медиумите неодамна објавуваа за нејзината наводна бременост, откако се појави во припиен фустан во кој стомакот ѝ беше во преден план.

primer 8

Top