Ова е Македонката со најмногу тетоважи, има дури и на задникот

Наташа Неделковска, или позната како Таша Реј, според многумина е најтетовираната девојка во нашата земја.

Таша постојано споделува провокативни фотографии на нејзиниот Инстаграм профил, а најчесто е разголена и може да се забележат нејзините многубројни тетоважи по телото.

Последниве неколку денови се зборува за нејзината најнова објава, на која ги покажува тетоважите на интимниот дел, односно на задникот.

Оваа најтетовирана Македонка ги збудалува фановите со ваквите објави, а дел од коментарите на последната фотографија се следниве:

„Супер изгледаш девојко, прекрасна си и најубава“, „Задник за медал“, „Полека со пиштолот.“

На фотографијата има повеќе од 1500 лајкови, а на Инстаграм профилот ја следат повеќе од 7.000 корисници.

Top