Ѝ се препуштиле на акцијата во канцеларија а не знаеле дека ги снимаат

Еден пар стана вирален на социјалните мрежи откако бил снимен како има секс во канцеларија, без завеси на прозорците. Видеото било снимено од соседната зграда.

Вработените не можеле да поверуваат што гледаат, а додека го снимале “валканиот” чин, гласно се смееле. Тоа може да се слушне и на снимката која е објавена на Твитер и која предизвика бројни реакции. 

“Појадок и шоу”, е еден од коментарите под видеото, а некои напишале и дека тие се легенди, додека други се шегувале дека камерманот бил многу нервозен додека ја снимал нивната врела акција.

Засега не е познато каде настанала снимката.

Top