Танчерка му играше, а потоа потече по што тој „фати магла“ (Видео)

Неверојатна снимка се појави на социјалните мрежи. Иако беше објавена пред неколку години, сепак сега се најде во медиумите и изненади многумина.

Танчерка во еден трговски центар во Лас Вегас повлече еден маж од публка и понуди да одигра танц. Меѓутоа, откако ја стави столицата на подот и застана зад него, таа се посрамоти.

Момчето кога почуствува мокра*а на себеси, скокна од столот и побегна, а луѓето од публиката не можеа да веруваат во тоа што го гледаат.

Во продолжение на видеото, кое се најде на Јутјуб, може да погледнете што точно се случи, а сигурно ќе останете без коментар.

Top