Џеј Ло во секси танга костим за капење го покажа својот задник

Џенифер Лопез во секси костим за капење по којзнае кој пат ја “запали“ јавноста.

Џенифер Лопез во 50-те години важи за една од најзгодните пејачки и во што и да се појави кради воздишки.

На среќа на целата планета, летото сè уште трае па бомбастичната Џенифер се соблекла во костим за капење и ја “запали“ јавноста.

Задникот “секс-бомба“ вреди 27 милиони долари и со години ја поттикнува фантазијата кај машката популација и на малкумина може да им здодее.

Убавата Џенифер овојпат го истакнала својот задник во поза во која исто така ги истакнува своите витки и затегнати нозе, а за 17 часа фотографијата на латино дивата собрала речиси 2 милиони лајкови.

Очигледно Џенифер Лопез ужива на некоја јахта, а описот кој го ставила е следен: „Го сакам летото“ со напомена дека фотографијата е спомен од месец јули, оваа година.

Top