На Рита Ора градите ѝ испаднале од минијатурното бикини, па се соблекла топлес

Рита ги воодушевува сите со своето извајано тело и провокативните изданија.

Популарната пејачка Рита Ора позирала во минијатурно бикини, а бидејќи атрибутите не можела да ги спакува во костимот за капење - градите и излегле надвор. 

Пејачката позирала на бротче, а социјалните мрежи ги запалила со заносните облини и својата секси фигура.

 

"Мислам дека девојките мразат да бидат во ова, но денес беше опуштено, чисто задоволство", напишала пејачката во описот на фотографијата.

Таа ги израдувала припадниците на посилниот пол со низа секси фотографии, а никој не останал имун на стомачните на Рита.

 

На пејачката и се поместил долниот дел од бикинито, па ја покажала тетоважата која е на прилично незгодно место.

Рита уште еднаш покажала зошто важи за една од најзгодните девојки на музичката естрада.

 

Инаку, атрактивната пејачка не се срами да го соблече и горниот дел од костимот за капење и да се сонча топлес, а во описот на фотографијата се пожалила дека не сака да биде во бикини.

 
Top