На својот партнер му “подарила” оргија за роденден, а тоа засекогаш ѝ го променило животот

Кога Сара Банахан размислувала што да направи за роденденот на своето момче, знаела дека сака да му приреди нешто поинакво. Наместо романтична вечера во убав ресторан или излегување со пријателите, таа му припремила – оргија.

Тоа било одлична идеја, но се покажало дека Сара уживала многу повеќе во оргијата од нејзиното момче. Бидејќи тие повеќе не се заедно, таа сега ужива во статусот на соло свингерка. 

“Пред неколку години, на своето момче му припремив оргија бидејќи и двајцата бевме малку “настрани”. Ги земав работите во своите раце и најдов други парови и самци за нашиот прв групен секс. Забавата за неговиот роденден беше одлична, но немав поим дека засекогаш ќе го промени мојот живот”, изјавила русокосата за британскиот “Mirror”.

Сара дала отказ од својата работа за да има повеќе време за новиот стил на живот, кој вклучува свингерски забави.

“Јас сум дива, ексцентрична и сексуално полна со енергија. Запознав пријатели за цел живот, ми се допаѓа дружењето со луѓе кои го имаат истото мислење како мене. Со тоа разменуваме искуства и организираме заеднички дружења. Јас сум перфекционист, сексуално поинаква и тоа не значи дека спијам со сите, но значи дека се внесувам во улога и тоа ме возбудува”, признала таа.

Моментално работи како модел и сексуална колумнистка и организира сексуални дружби преку страницата “Clique Lifestyle”. Сара открила и што најмногу ја нервира:

“Луѓе кои мислат дека можат само да ми испратат фотографии од интимните делови и очекуваат да ги поканам на нашите забави. Тоа не функционира на тој начин. Не е важно колкава е вашата “алатка”, поентата е во стимулацијата. Сескот е само дел од целата приказна, а многу мажи мислат дека е доволно само да ги извадат своите гениталии и можат да дојдат. Ова не е забава за таквите”, заклучила Банахан.

Top