На мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа! Ја сликале гола

Заносната колумбиска мисица, модел и актерка, 25-годишната Ариадна Гутјерез, освен што одмара во Мајами, ги завршува и деловните обврски.

Убавата Колумбијка во текот на снимањето на еден моден едиторијал на песочната плажа променила неколку различни костими за капење, а случајните минувачи можеле да уживаат во глетката. 

Меѓутоа, додека се пресоблекувала, на момент заборавила на папараците кои “фатиле” нешто што не очекувале...

Додека асистентката ѝ помагала на Гутјерез да го намести горниот дел од бикинито, нејзината брадавица случајно “испаднала”, но тоа не било сè.

Уште поинтересен момент следел подоцна кога сексапилната Ариадна го покажала и својот гол задник.

Резултат со слика за ariadna gutierrez miami beach

Инаку, Ариадна беше Мис Колумбија во 2014 година, а позната е по изборот за Мис Универзум кога водителот Стив Харви по грешка ја прогласи за победничка.

Резултат со слика за ariadna gutierrez naked on beach

Top