Роналдо на популарната ТВ водителка ѝ платил 10.000 евра за еден час изживување во кревет: „Беше многу агресивен, но сè заврши многу брзо!“

Не е тајна дека популарниот португалски фудбалер Кристијано Роналдо е “слаб“ на проститутки. Неговата скриена страст кон “ноќните дами“ често го носела на насловните страници на списанијата. За неговото славно име се поврзуваат и голем број на секс скандали.

Популарната бразилска манекенка, ТВ водителка и поранешна Мис Бум Бум, Андреса Урах, во својата автобиогравска книга го открила своето “I died to live“ искуство кое го имала со популарниот португалски фудбалер.

Андреса не беше популарна само како Тв водителка и манекенка... Таа се занимавала и со елитна проституција, нејзинити “услуги“ можеле да си ги дозволат само клиенти со подлабок џеб.

 

„До својата 27-ма година, својата интима ја споделив со повеќе од 100 мажи, можеби беа 1.000. Го претворив своето тело во евтина роба“ - открила Андреса.

Била една од најбараните проститутки во Бразил и брзо му “паднала в око“ на Кристијано Роналдо.

„На Роналдо ме препорачаа двајца фудбалери со кои веќе спиев. Ми се јави и ме праша дали навистина го имам најдобриот задник во Бразил“ - открива Андреса.

 

„Додека бев во лифтот на неговиот хотел, срцето забрзано ми чукаше затоа што знаев дека секунди ме делат од средбата со Роналдо. Кога вратата од неговата соба се отвори, тој ме дочека со насмевка на лицето и ме повика да влезам. Кратко разговаравме за тоа што ќе се случи, а потоа само ме зграби. Имавме груб и “див“ секс, не ни помислував дека е таков. Роналдо е многу агресивен во кревет. Сè заврши многу брзо“ - напишала во својата книга Андреса.

Top