Бритни Спирс се соблекла во зебресто бикини и го покажала секси затегнатото тело

Откако се вратила од психатриската установа во својот дом, Бритни Спирс се вратила на секојдневниот живот. 

Пејачката пред се се посветила на затегнување на своето тело, а на тоа и вредно почнала да работи.

На својот профил на Инстаграм Бритни објавила снимка на која се гледа како вежба.

Набрзо уследила и снимка на која танцува во кратко здолниште.

Дека ја средила својата фигура, покажала така што се соблекла во зебресто бикини. Во прв план, секако, било нејзиното затегнато тело. Бритни добила безброј позитивни коментари, а многумина и напишале дека изгледа фантастично.

View this post on Instagram

???

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Top