Деми, диџејката по која полуде Инстаграм!

Деми Роуз со 4,5 милиони следбеници е новата ѕвезда на Инстаграм. Кога ќе ги погледнете нејзините провокативни фотографии, ќе ви стане јасно зошто.

Нејзините облини се совршени, па мажите збудалеа во згодната диџејка.

Таа летово ќе има свое сет-шоу на Ибица и во Санторни, па можеби некој и ќе ја начека да ја види во живо.

View this post on Instagram

When you get that good lighting???

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Last nights look ?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Top