Под сакото голи гради: Ања Рубик прошета топлес на црвениот тепих

Ви го претставуваме провокативното издание на манекенката Ања Рубик на Филмскиот фестивал во Кан на премиерата на филмот „Pain and Glory“.

На Филмскиот фестивал во Кан вниманието го привлече Ања Рубик (35).

Полската манекенка на премиерата на филмот „Pain and glory“ на режисерот Пабло Алмадовар дошла во црни панталони и сако, меѓутоа под сакото не носела никаква друга гардероба.

 

Да потсетиме дека манекенката Ања Рубик во 2011-та година се венчала со српскиот манекен Саша Кнежевиќ од кој се разведе пред неколку години.

На премиерата на филмот „Pain an Glory“ била и главната актерка која глуми во него, Пенелопе Круз, а друштво на црвениот тепих и правел познатиот заводник кој исто така глуми во овој филм.

Anja Rubik Photos - 29 of 776

Anja Rubik Photos - 42 of 776

 

Top