Емили Ратајковски позирала топлес, а долниот дел од фотографијата сите ги изненадил

Емили Ратајковски ги почестила следбениците на социјалните мрежи со топлес фотографија, со која ја рекламира новата колекција на својот бренд.

Емили ги покрила градите со рака, облекла бициклистички шорцеви и чизми за јавање. На повеќето нејзини обожаватели не им била јасна нејзината комбинација.

„Она кога имаш час за возење велосипед и јавање во ист ден, а мораш и да се фотографираш топлес“ е само еден од коментарите на зачудените следбеници кои биле разочарани од долниот дел на фотографијата.

Без оглед на тоа, фотографијата добила еден ипол милион лајкови за половина ден.

primer 8

Top