Карди Би се соблекла до гола кожа: Забележале дека не носи гаќички на црвениот тепих...

Контроверзната пејачка Карди Би, повторно ја изненадила јавноста. Таа поради своето однесување често е на мета на критики на јавноста, а овој пат претерала.

Карди на доделувањата на музичките награди "Billboard", се појавила со Офсет и притоа додека позирала ја кренала ногата и се видело нејзиното меѓуножје. 

Многумина ја споделувале нивната фотографија на социјалните мрежи и ја прозвале раперката, па таа се огласила и тоа со снимка на која е целосно гола.

"Сите вие кучкини синови кои наоколу ја покажувате таа фотографија, а сега ја фотошопирате и велите: "Гледај, ова е вагината на Карди!" Прво, тоа не е мојата вагина, ова е мојата вагина! Од тука излезе мојата ќерка, а тоа беше само мојот задник", рекла Карди.

 
Revealing: While Cardi was wearing tiny underwear in this NSFW (not safe for work) photo, trolls doctored the image to make it look like she wasn’t
 
 
 
New work: Cardi put her new assets on display on Wednesday, when the 26-year-old took to the red carpet
 
She's not shy: Cardi B stripped off for an Instagram video during the 2019 Billboard Music Awards to address her red carpet 'wardrobe malfunction'
 
 
Uh oh: Offset made an unintentional and rather amusing cameo in the clip after walking into the room while she was recording
 
Big winner! Regardless of the drama, it was one of the biggest nights of Cardi's career as she won six awards including Top Rap Female Artist and Top 100 Song
 
Top