Девојката на Роналдо објави видео на кое вежба во тесни хеланки и го подигнала...

Шпанската убавица Џорџина Родригез го подигнува притисокот на машкиот дел од обожавателите со секоја објава на Инстаграм.

Девојката на Кристијано Роналдо секојдневно тренира во теретана, а неодамна со видеото на кое вежба во тесни хеланки ги воодушевила своите 9,4 милиони следбеници на социјалната мрежа. 

Не изостанале ниту мноштвото комплименти во коментари:

“Толку совршена жена, вие сте најубавата жена на светот”, гласел еден од коментарите.

Прашање е како Роналдо се справува со ваквите провокативни фотографии, но не делува како љубоморен партнер. Секако, слични проблеми има и Џорџина од друга страна бидејќи е познато дека фудбалерот е миленик на многу жени ширум светот.

 

primer 8

Top