Пејачката со провокативен настап на доделувањето на порно Оскарите, а по настапот објавила видео на кое си го допира меѓуножјето

Карди Би настапила на доделувањето на наградите “AVN” во Лос Анџелес, а ѕвездата се однесувала токму во склад со настанот.

Имено, Карди носела костими кои малку оставале на фантазијата, но ништо не би било толку вредно за внимание доколку ѕвездата не почнала да провоцира во текот на настапот со оближување и допирање по интимните делови... 

Но, најперверзниот материјал, раперката го направила зад сцената. Најпрвин позирала во лифт во син костим, пишувајќи повеќе од провокативна порака.

“Награди “AVN”… Малку сум порно ѕвезда денеска... Добро, јас сум порно ѕвезда кога и да посакаш...”, порачала Карди со фотографијата.

Меѓутоа, вистинската содржина само за оние постари од 18 години следела нешто подоцна, кога Карди Би објавила видео на кое се допира “таму долу”, а потоа и позирала во провокативни пози.

 
 

 

View this post on Instagram

Blue or Green? AVN awards inspire me tonight !

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Top