Провокативна честитка: Поранешната девојка на тенисерот полугола кити елка

Барон Химена, аргентинска пејачка и актерка, одлучила на фановите да им го честита Божиќ, и тоа со фотографија на која е полугола.

Поранешната девојка на тенисерот Хуан Мартин Дел Потро објавила провокативна фотографија, на која кити елка полугола. 

"Среќен Божиќ", напишала Барон Химена, со две провокативни фотографии.

Потсетуваме, Химена во минатото била во врска со уште еден спортист. Се развела од поранешниот напаѓач на Јувентус и Бока - Пабло Освалдо, а медиумите во Аргентина пишувале дека тоа е поради Хуан Мартин Дел Потро.

Сепак, и таа романса не траела долго, а завршила кога Химена дознала дека таткото на Дел Потро најмил приватен детектив за да ја следи.

Top