Сопругата на капитенот на Интер се фотографирала во долна облека и (не)случајно открила повеќе од потребното

Ванда Икарди, сопругата на капитенот на Интер, Мауро Икарди, ѝ е добро позната на јавноста по своите провокативни изданија.

Таа неодамна се фотографирала за потребите на новата колекција на долна облека, а на тоа снимање таа ги ширела нозете и провоцирала во секакви пози. 

"Не е за помлади од 18 години", напишала Икарди на една од фотографиите кои таа ги објавила на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Новите фотографии од сексапилната Ванда не престануваат да се кликаат и лајкнуваат, а се чини дека најзадоволна од нив е токму машката популација.

View this post on Instagram

My @chanelofficial and @louboutinworld Corner ❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

La Parte de adelante ... ? @fendi ?@balmain

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

??? about last night ... oggi Tiki Taka ..

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

primer 8

Top