Сексапилната Шпанка е вистинска Мото кралица

Дали досега сте чуле за Ева Падлок? Оваа Шпанка ја доби титулата Мото кралица откако им носела чадори на возачите на Moto GP на една трка во Барселона, а тогаш јавноста дозна за сексапилната девојка.

Таа инаку работи како хостеса на трките на Moto GP. Оттогаш, популарноста на Ева расте со брзината на светлината, а таа одлучила да се префрли и на полето на фудбалот. Нејзиниот омилен фудбалски клуб е Јувентус и често ги гледа нивните натпревари, во доста сексапилни изданија. 

Падлок често знае да ги почести своите верни обожаватели со експлицитни фотографии кои откриваат многу. Моментално, таа има 800 илјади следбеници на Инстаграм, а благодарение на божествениот изглед, таа бројка постојано расте.

 

View this post on Instagram

@fashionnova ? #abudhabi ❤️

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

View this post on Instagram

#hello ?? #saturday ❤️

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

View this post on Instagram

@fashionnova ? #abudhabi #lingerie ?

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

View this post on Instagram

@fashionnova ❤️ #goodnight ?#boots ?

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

View this post on Instagram

#sunny ☀️ #day ???

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

primer 8

Top