Има милиони и девет жени во кревет: Мултимилионерот откри детали од дивиот животен стил

Мултимилионерот и плејбој Тони Тутони проговорил за својот див животен стил и открил детали од забавите со разголените убавици кои тој ги организира, а за кои делумно ја известува јавноста преку социјалните мрежи.

Тони не ја крие својата страст кон брзите автомобили, убавите жени и ковчезите полни со пари, а деталите од својот гламурозен живот ги споделува со повеќе од 1,8 милиони следбеници на Инстаграм и се' почесто на Твитер, каде сфатил дека може да објавува нецензурирани голи фотографии и видеа. 

"Сум имал девет жени во креветот, пет девојки, две девојки, три девојки... се зависи", изјавил бизнисменот роден во Иран, кој наводно се збогатил преку ноќните клубови.

Тој признал и дека е "слаб" на жени кои се заинтересирани за други жени.

"Знам многу девојки, доколку некои од нив се привлекуваат една со друга, јас не ги запирам во тоа", додал Тутони.

Иако еднаш бил во брак (помалку од еден месец), 45-годишниот Тони одлучил дека сака да биде слободен.

"Имам слобода да правам се што сакам - не сум оженет, немам девојка и имам буџет за се што ќе посакам", изјавил мултимилионерот.

Како што пишуваат британските таблоиди, Тутони кој инаку за себе вели дека е феминист, "тежи" околу 75 милиони долари.

View this post on Instagram

Lose wife , win life

A post shared by Tony Toutouni (@lunatic_living) on

View this post on Instagram

Taking home some souvenirs #newportbeach

A post shared by Tony Toutouni (@lunatic_living) on

primer 8

Top