"Тренираме за да изгледаме добро кога сме голи!" Се појавиле целосно голи на плажа и ги шокирале присутните

Веројатно нема подобро чувство од тоа да тренирате голи на прекрасна плажа покрај море. Тоа го искусиле и двете девојки чие видео набрзо станало вирално.

"Тренираме за да изгледаме добро кога сме голи", пишува под видеото кое е едно од најпопуларните во последните неколку дена. 

View this post on Instagram

Train to look good naked! ? - ? @katietrainsalot

A post shared by Daily Gym Life (@dailygymlife) on

Истата Инстаграм страница објавува слични видеа и фотографии, па таму можат да се најдат многу сексапилни објави, меѓутоа видеото е сепак вистински исклучок.

"Направете го истото и приклучете нѝ се", повикуваат двете девојки кои наводно се занимаваат со манекенство.

 

 

View this post on Instagram

??? @nadine_kerastas

A post shared by Daily Gym Life (@dailygymlife) on

Top