(0 гласови)
Можеби уживаше во сексот, но сега работите се многу сериозни. Бразилската олимпијка Ингрид Оливеира, откако беше исфрлена од тимот, сега остана и без партнерка. -Четири години чекав и се подготвував, а нејзе ѝ беше важно да се забавува и да ме исфрли од соба – вели Џована Педросо откако место на пиедесталот, завршија последни. Причина за тоа беше „маратонскиот секс“ цела вечер пред настапот. Оливеира заради маратонски секс за време на игрите во Рио е исфрлена од тимот и од селото. Ингрид и нејзината партнерка Џована Педросо останаа на десетто место во скокови од 10 метри иако беа меѓу фаворитите за…
(0 гласови)
Надежда Бажина која се натпреварува во дисциплината скок во вода доби нула поени од судиите на натпреварувањето во скок од три метри на Летните Олимписки Игри во Рио де Жанеиро. Русинката се лизна на почетокот на изведбата, па скокот го финишираше со речиси рамно влегување во водата. Еден од најлошите скокови досега резултираше со нули од судиите.  
Top