„Комитите“ ги вратија вардаровите фудбалери: Нема да ве оставиме!

„Комити“ уште доажаа како се сака омилениот клуб. И покрај убедливиот пораз од Зенит (5-0) во првиот меч од групната фаза во Лигата на Европа, навивачите на македонскиот шампион по завршување на мечот ги вратија вардаровите фудбалери им порачаа дека нема да ги остават. 

Top